Plankton morski na stacji ISS dowodem że życie pochodzi z kosmosu, twierdzi uczony

Kategorie: 

Źródło: NASA
Niedawno dowiedzieliśmy się, że na powierzchni Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) niespodziewanie odkryto plankton morski. Jeden z naukowców stwierdził iż jest to dowód na teorię, według której życie przybyło na Ziemię z przestrzeni kosmicznej.

 

Plankton został odkryty zupełnie przypadkiem podczas rutynowego czyszczenia okien. Nie ustalono jednak, czy plankton jest żywy bądź martwy, choć potwierdzono już, że bakterie są w stanie przeżyć w przestrzeni kosmicznej. Naukowcy zaczęli zastanawiać się nad pochodzeniem planktonu.

 

Profesor Chandra Wickramasinghe z Centrum Astrobiologicznego w Buckingham stwierdził, że plankton morski na powierzchni ISS potwierdza teorię panspermii, według której życie przybyło z kosmosu. Dodał również, że wcześniej odkryto okrzemki w meteorytach, które upadły na naszą planetę.

 

Zdaniem naukowca, plankton pochodzi z kosmosu i nie ma na to innego wyjaśnienia. Jest to również przytłaczający dowód który potwierdza teorię, że całe życie na Błękitnej Planecie - bakterie, rośliny, zwierzęta oraz ludzie, pochodzi w rzeczywistości z kosmosu.

 

 

Źródło: Dailymail.co.uk

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

Komentarze

Portret użytkownika Callahan

Zapewne znacznie wyżej niż

Zapewne znacznie wyżej niż przypuszczamy docierają aerozole... Stacja nie jest jakoś specjalnie daleko. Kiedyś pojawi się opcja obejrzenia artefaktów Apollo/łazików na Księżycu, zapewne tam tego zielonego planktonu nie będzie.

Portret użytkownika zegarek kieszonkowy

Z takimi ludźmi jak Ty

Z takimi ludźmi jak Ty dyskusja i podawanie rzeczowych argumentów nie ma sensu. I tak wszystko obalisz swoim "nie, bo nie", "nie, bo bóg", "nie, bo jezush chrystus, matka boska częstochowska", itp....

Portret użytkownika adam

 Już gadali że człowiek

 Już gadali że człowiek pochodzi od małpy i kangura hehe A małpa pochodzi z kosmosu a to co z kosmosu jeszcze z czegoś i tak dalej. Podać mi namiary na tego pseudonaukowca to mu kartke wyśle na swięta z napisem że wszystko Bóg stworzył. Bo mi go szkoda że tak się chłop męczy główkowaniem a to takie proste. Niby wszyscy wieżą w Boga a co do czego piszą że małpa lub kosmos a ja się pytam co to za wiara?
P.S.
Pochodzi z kosmosu a Ziemia to niby gdzie jest jak nie w kosmosie? Jeden coś krzyknie a reszta powtaża jak prawde objawioną.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Kłamstwo ewolucji opiera sie

Kłamstwo ewolucji opiera sie na filmie puszczonym od tyłu. Neandertalczycy oraz małpy pochodzą od człowieka i powstały te formy podczas odradzającej sie po Potopie flory i fauny..
 Jednostki cywilizacyjne, które były dobrze przygotowane na nadejście kataklizmu przetrwały jako ludzie, ci co ocaleli, ale nie byli przygotowani w surowych warunkach ulegli w ciagu kilku pokoleń degenracji..
 Tak, że ewolucjoniści to fantazjujące lemingi na etapie degeneracji od człowieka do gryzoni...

Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

buhahhaaaa... ale jaja...

buhahhaaaa... ale jaja... Okoliczny kosmos jest zanieczyszczony oczywiście mikroorganizmami pochodzącymi z Ziemi oraz ekestrementami astronautów krążących na orbicie..spożywających owoce morza...
 debilizm naukowców to porażka dla ludzkiego umysłu...
 Ten plankton morski może dowodzić jedynie prawdziwości opisu Potopu z którego wynika, że wskutek pęknięcia skorupy Ziemi wody trysnęły z jej wnetrza na setki kilometrów...
 a wraz z nimi... morski plankton
Debiulus nauocowcus lemingus
p.s. minusujące bar*ny proszę o kontrargumenty...

Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Łukasz_inny

O kurcze zgadzam się Z AMR No

O kurcze zgadzam się Z AMR
No bo niby jeśli wiadomo że to plnankton morski to ... przecież nie jest z kosmosu tylko z morza, a najbliższe morze jest na ... ziemi

Portret użytkownika Łukasz_inny

Ciekawe, czy ktoś zauważył że

Ciekawe, czy ktoś zauważył że stoi to w sprzeczności z teorią ewolucji :)
Do czego się ten plankton przystosowywał w kosmosie?
...
WIele pytań wiele odpowiedzi a otaczają nas tak naprawdę TEORIE, które są prędzej czy później weryfikowane obalane lub zmieniane na zasadzie ... he he demokratycznych wyborów grona naukowców :) czyli która teoria ma większe poparcie jest właściwa akurat w danym momencie właściwa wtłaczana do głów społeczeństwa itp... czy ktoś wam dzieci w szkole mówił o mniej popularnych teoriach ?